BytyDomyPozemkyKomerčníOstatní

Konzultační dny k problematice bydlení 2015

Novinky

Ministerstvo pro místní rozvoj na základě dosavadních zkušeností nadále pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na rok 2015, termíny: 

3. únor 2015
červen 2015
říjen 2015
prosinec 2015.

Konkrétní termíny připadající na červen, říjen a prosinec 2015 budou uveřejněny na webových stránkách MMR v průběhu roku 2015.
 
Témata, na která budou v úvodní části konzultační dny zaměřeny, budou operativně reagovat na plnění opatření ze schválených záměrů vlády v bytové politice a na připravované právní úpravy v oblasti bydlení.
 
Další část konzultačních dnů bude věnována odpovědím na dotazy a výměně zkušeností vlastníků a správců bytového fondu. Počítáme s tím, že nejpozději tři dny před konáním bude na webové stránce Ministerstva pro místní rozvoj (Územní a bytová politika/ Bytová politika/ Informace a aktuality) k dispozici program příslušného konzultačního dne.

Upozorňujeme na změnu místa konání konzultačních dnů k bytové problematice. Vzhledem k rekonstrukci prostoru Divadla Image (Černého divadla) v Pařížské ulici č. 4, Praha 1 se budou konzultační dny konat od podzimu 2014 do odvolání v prostorách Malého sálu Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí č. 1, Praha 1.

Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná; závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat.

Zdroj: MMR ČR
 

 

Další články

123+»

Pokračujte na aktuální nabídku


Copyright © 2010 - 2020 MakroMedia group, Všechna práva vyhrazena, Design a kód MakroMedia.cz,; OlomouckeWeby.cz